[Ameryka] CL udziela wywiadu dla CNN Style

CL jest pochłonięta swoją pierwszą solową trasą po Ameryce Północnej i nie zatrzyma się dopóki nie podbije całej Ameryki! Jak wiadomo na amerykańskiej scenie muzycznej zadebiutowała z utworem „Lifted”, który zdobył ponad 18 milionów odsłon. W dniu 8 listopada CNN Style umieściło na Twitterze 30-sekundowy zwiastun dotyczący przygotowywania „czegoś świeżego” wraz z CL, zaś dwa dni później opublikowano wywiad z artystką, w trakcie którego opowiada ona o trudnościach bycia koreańskim artystą w Ameryce, podziale kulturowym oraz różnicach w przemyśle muzycznym obu krajów.
„Uwielbiam ten moment, kiedy mogę włożyć wiele energii i czasu w to co robię. Myślę, że wpływa to na przesłanie moich czynów, na to kim jestem i co sobą reprezentuję. Chcę zrobić wszystko jak najlepiej, dlatego nie raz tak długo to trwa.” – tak brzmiały słowa CL podczas wywiadu, w którym wzięli udział również Jeremy Scott, Alexander Wang oraz jej bliscy przyjaciele.


Metoshi

Tagi:  ,

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.