[USA] Amerykański Akira po raz kolejny na tapecie

Temat aktorskiej wersji Akiry powrócił za sprawą informacji, jakoby Marco J. Ramirez, scenarzysta drugiego sezonu “Daredevila”, miał zostać zatrudniony przez Warner Bros. do napisania scenariusza.

Będzie miał nie lada wyzwanie, gdyż projekt ten przez lata był ciągle zapowiadany, po czym anulowany.

W 2010 roku na krzesłach reżyserskich mieli zasiąść bracia Hughes. Plotki wtedy mówiły o Zacu Efronie, Jamesie Franco i Morganie Freemanie w obsadzie. Historia miała odbiegać trochę od oryginału – miały się pojawić nowe postacie, akcja miała się dziać na Manhattanie, Kaneda miał posługiwać się inną bronią, zaś Tetsuo miał mieć bardziej amerykańskie imię, jakim jet Travis. Autorem scenariusza był wtedy Albert Torres. Po roku jednak został zastąpiąny przez Steve’a Klovesa, jednego z autorów wszystkich filmów o Harrym Potterze. Film też stracił wtedy reżysera, lecz niedługo Hughesa zastąpił Jaume Collet-Serra. Po kilku przetasowaniach wśród obsady i ewentualnych nowych scenarzystów, w 2012 roku, film nie dostał zielonego światła przez problemy z domknięciem budżetu widowiska. Rok później projekt z Collet-Serrą miał znów ujrzeć światło dzienne, po czym na dwa lata zniknął.

Jedyne co pozostało niezmienne przez ten cały czas to producent. A jest nim Leonardo DiCaprio. Jednak czy po tak długiej historii pełnej niepowodzeń, prace ruszą na przód?


Pilarious

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.