[Tajwan] Para umiera w zaparkowanym BMW

Wtorkową nocą w Nowym Tajpeju znaleziono martwych kobietę i mężczyznę w zaparkowanym BMW. Mężczyzna był goły od pasa w dół, zaś twarz kobiety spoczywała na jego kolanie.

Policja rozbiła szybę w zamkniętym samochodzie po otrzymaniu doniesienia o dwójce ludzi nieruchomo siedzących w środku. Po zbadaniu miejsca śmierci, funkcjonariusze doszli do wniosku, że para uprawiała seks oralny w momencie zgonu.

Przyczyna śmierci nie została jeszcze ustalona. Jednak najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest zatrucie się tlenkiem węgla(czadem) w wyniku nagromadzenia spalin w szczelnie zamkniętym pojeździe. Policja nie znalazła śladów, które mogłyby świadczyć o samobójstwie lub zabójstwie.

Ofiary zidentyfikowano jako 49-letniego Songa oraz 49-letnią Chen. Gazety spekulowały, że dwójka miała spotykać się poza małżeńsko, ale służby nie ujawniły bardziej szczegółowych informacji.

Siostra Chen zgłosiła zaginięcie po tym, gdy ofiara wyszła z domu wieczorem, a rano nie pojawiła się w pracy.


Sora

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.