Premiera filmu anime Mononoke przełożona

4 sierpnia na oficjalnej stronie filmu Mononoke zaprezentowano nową video zapowiedź oraz szczegóły dotyczące zmian w obsadzie filmu. Produkcja miała ujrzeć światło dzienne już w tym roku, jednak w lutym pojawiła się informacja o opóźnieniu premiery. Studio Twin Engine ogłosiło również, że aktor głosowy Takahiro Sakurai nie wystąpi w głównej roli Kusuriuri (wędrownego znachora).

Z oficjalnego ogłoszenia opublikowanego przez studio możemy dowiedzieć się, że:

„Akcja filmu animowanego Mononoke rozegra się w Ōoku (historyczna dzielnica kobieca na zamku Edo). Film postara się przedstawić cierpienie kobiet i ich ratunek. Z uwagi na fabułę, zdecydowaliśmy się zmienić obsadę roli Sprzedawcy lekarstw.”

Jak się okazuje, jego miejsce w nadchodzącym filmie zastąpi Hiroshi Kamiya. Reżyserią filmu zajmie się Kenji Nakamura, który tę funkcję pełnił już przy produkcji serii anime Mononoke z 2007 r.

Dwunastoodcinkowe anime Mononoke jest spin-offem serii Ayakashi: Japanese Classic Horror. Za reżyserię animacji i zaprojektowanie postaci odpowiada Takashi Hashimoto, za muzykę zaś Yasuharu Takanashi.


Asahi

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.