Miss Kobayashi’s Dragon Maid S – nowe promocyjne wideo

Na oficjalnej stronie internetowej poświęconej anime Miss Kobayashi’s Dragon Maid S w sobotę 5 czerwca rozpoczęto streaming nowego promocyjnego wideo. Podano w nim do wiadomości, że premiera anime będzie miała miejsce 7 lipca na stacjach telewizyjnych ABC TV, TOkyo MX, TV Aichi i BS11.

Seria krótkich odcinków pod tytułem Mini Dora , anime osadzonego w uniwersum jest udostępniona na kanale YouTube Kyoto Animation od 7 kwietnia b.r.

Skład aktorów głosowych w nowym sezonie pozostanie taki sam jak w poprzednim. Pojawi się jednak nowa postać o imieniu lulu, której głosu użyczy Tomomi Mineuchi.

Piosenkę otwierającą o tytule Ai no Supreme wykona fhána, zaś za piosenkę Maid With Dragons pojawiającą się w endingu odpowiedzialny będzie zespół Super Chorogons.

Tak jak poprzedni sezon, anime wyprodukuje studio Kyoto Animation. Wyjaśnia ono, że rozwinięciem “S” w tytule jest “Super Supreme Second life Starts”.

Wideo Promocyjne

Na stronie udostępniono również nowe promocyjne grafiki.

Nowa seria będzie drugim sezonem do znanego anime Miss Kobayashi’s Dragon Maid które powstało w oparciu o mangę autorstwa Coolkyoushinja.

Poza Azją streaming anime udostępni od lipca serwis Crunchyroll.

Autor o pseudonimie Coolkyoushinjia rozpoczą tworzenie wciąż trwającej mangi Miss Kobayashi’s Dragon Maid w inaugurującym wydaniu miesięcznika Monthly Action w maju 2013 roku. Wydawnictwo Seven Seas Entertainment wydaje mangę po angielsku. Stała się ona również inspiracją dla kilku serii spin-off.

Anime na podstawie oryginalnej serii miało swoją premierę w Japonii w styczniu 2017 roku. W tym samym czasie Crunchyroll udostępnił jego streaming poza Japonią, zaś Funimation wypuściło wersję z angielskim dubbingiem oraz wydanie Blu-ray oraz DVD w kwietniu 2020 roku.

Źródło: https://www.animenewsnetwork.com/news/2021-06-05/miss-kobayashi-dragon-maid-s-anime-reveals-2nd-promo-video-new-visual-july-7-premiere/.173601


Wilku

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.