Manga Kaguya-sama Love is War wstrzymana

Autor mangi, Aka Akasaka postanowił wziąć przerwę, przed napisaniem kolejnego rozdziału.

W tegorocznym 26 numerze magazynu Young Jump wydawnictwa Shueisha podano do wiadomości w czwartek 27 maja, że manga Aka Akasaki Kaguya-sama: Love is War zostanie wstrzymana aby autor mógł skomponować i napisać jej nowy akt. Maga zostanie wznowiona w 31 wydaniu magazynu 1 lipca.

Po angielsku mangę wydaje grupa Viz Media, która tak opisuje jej historię:

Jeśli miłość jest wojną, to wszystkie chwyty dozwolone!
Dwoje geniuszów, dwa mózgi, dwa serca, jedna bitwa. Kto pierwszy wyzna swoje uczucia…?!
Kaguya Shinomiya i Miyuki Shirogane są oboje geniuszami, którzy stoją na czele samorządu uczniowskiego prestiżowej akademii, co czyni ich elitą spośród elit. Jednak na tym szczycie panuje samotność co w końcu doprowadziło do wybuchu wzajemnego uczucia pomiędzy tymi dwoma. Jest jednak jeden, ogromny problem na ich drodze do wspólnego cieszenia się miłością. Jest to duma ich obojga, która nie pozwala im stać się tą osobą, która wyzna swoje romantyczne uczucia jako pierwsza, a tym samym stanie się „przegranym” w tej miłosnej rywalizacji. Tak więc zaczynają się ich codzienne wymyślne plany, by zmusić drugą osobę do wyznania!

Akasaka rozpoczą swoją serię w magazynie Miracle Jump wydawnictwa Shueisha w maju 2015 roku, jednak w maju 2016 rokuprzeniósł się do Young Jump’a. Shueisha opublikowała 22 tom mangi 19 maja tego roku. Wydawnictwo Viz Media, publikujące mangę w języku angielskim 4 maja wydało 19 tom. Manga stała się również inspiracją do dwóch spin-offów.

Na podstawie mangi powstało telewizyjne anime, które miało swoją premierę w styczniu 2019 roku i składało się z 12 odcinków. Grupa Aniplex z USA udostępniła streaming tego anime na serwisach Hulu, Crunchyroll i FunimationNow. Grupa w lutym b.r. wydała również wersję Blu-ray.

Trugi sezon anime z serii Kaguya-sama wa Kokurasetai – Tensai-tachi no Renai Zunōsen miał swoją premierę w kwietniu 2020 roku. Funimation udostępniła streaming anime w tym samym czasie gdy wychodziło ono w Japonii. Grupa stworzyła również angielski dubbing aktorski obydwu sezonów anime. Wraz z 22 tomem mangi wydanym 19 maja załączone zostało Original Video Anime (OVA) . W produkcji obecnie jest trzeci sezon serii.

Na podstawie oryginalnej mangi stworzono również aktorski film live-action który wyświetlany był w Japonii od września 2019 roku. Sequel filmu zapowiadany jest na 20 sierpnia tego roku.

Źródło:https://www.animenewsnetwork.com/news/2021-05-27/kaguya-sama-love-is-war-manga-goes-on-hiatus-until-july-1/.173268


Wilku

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.