[Korea Płd] „Master Of The Sun” przedłużone o dodatkowy odcinek

16-odcinkowa drama produkcji SBS „Master Of The Sun” zostanie przedłużona o dodatkowy odcinek – taką informację podali scenarzyści we wtorek 17 września. Decyzja została podjęta po przeprowadzeniu dyskusji z ekipą realizatorów oraz aktorami. „Master Of The Sun” oglądać można w środy i czwartki o godz. 22:00 (KST). Ostatni odcinek zostanie wyemitowany 3 października 2013.

Fabuła dramy: (za dramawiki.pl)

„Tae Gong Shil (Gong Hyo Jin) kilka lat temu miała wypadek samochodowy. Jej rodzice zginęli, natomiast ona posiadła niezwykłą zdolność „widzenia duchów”. Od tamtej pory prawie każdej nocy nawiedzają ją zjawy potrzebujące jej pomocy. Dziewczyna z czasem przyzwyczaja się do nich i postanawia pomagać im odejść w spokoju z tego świata. Pewnej nocy otrzymuje niecodzienną prośbę, przez którą zrujnuje medialny ślub roku, jaki miał się odbyć w centrum handlowym należącym do Joo Joong Won (So Ji Sub). Mężczyzna jest wściekły na Gong Shil i postanawia się z nią rozmówić – tymczasem ona zauważa, że jego osoby na krok nie odstępuje duch kobiety. Jak się później okaże zmarłej tragicznie narzeczonej Joong Won. Gong Shil przekazuje mu wiadomość od niej. Mężczyzna początkowo nie wierzy kobiecie, jednak z czasem dociera do niego, że nie mogłaby znać szczegółów z jego życia, o których nikomu nigdy nic nie powiedział. Postanawia zbliżyć się do dziewczyny sądząc, że może dzięki niej uda mu się odzyskać ukochaną. Jednak w tym samym czasie sekret Gong Shil poznają ludzie, którzy będą chcieli wykorzystać jej zdolności wyłącznie dla pieniędzy. Joong Won zostaje obrońcą dziewczyny i z czasem wbrew sobie zacznie do niej czuć coś więcej… (opis na podstawie opisów od producenta – może ulec zmianie)”

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.