[Korea Płd] Jessi wzięła udział w walce podczas kręcenia MV?

Jessi znana z udziału w Unpretty Rapstar ma wystąpić w teledysku rapera Double K. 17 listopada w trakcie kręcenia MV, do klubu w dzielnicy Gangnam Apgujeong została wezwana policja, która zjawiła się około godziny 21:30. Podobno doszło do bójki między dwoma grupami. Jedną z Jessi na czele i drugą z męską ofiarą, której imię nie jest znane. Do teraz nie wiadomo co było punktem zapalnym bójki, prawdopodobnie nieporozumienie między tymi dwiema osobami. Mężczyzna oskarżył Jessi o zaatakowanie go. Ta natomiast od razu zaprzeczyła oskarżeniom. Jednakże żadne z nich nie chciało zainicjować działań prawnych przeciwko sobie. W oświadczeniu o zaistniałej sytuacji Double K ujawnił – „To musi być jakieś nieporozumienie, gdyż kręcenie teledysku przebiegało bez jakichkolwiek incydentów.”. Aczkolwiek według Donga News nie był on w stanie dokończyć kręcenia MV z powodu policji która pojawiła się na miejscu zajścia, przez co był w złym humorze przez resztę wieczoru. Chyba mu się nie dziwicie? Agencja Jessi, czyli YMC Entertainment również twierdzi, że żaden atak fizyczny nie miał miejsca. Tak więc, czy wezwanie policji było zwykłym przypadkiem?

 


Metoshi

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.