[Japonia] Zapowiedzi od 5pb. i Nitro+, w tym kontynuacja Steins;Gate

W czasie livestreamu, Chiyomaru Shikura, dyrektor wykonawczy Mages Inc. w skład którego wchodzi 5pb. Inc., ogłosił plany nowych visual novel z serii „Science Adventure” ze średnikiem w środku nazw. Pojawiły się też zapowiedzi adaptacji anime.

Ogłoszonymi tytułami mają być Occultic;Nine (http://occultic9.jp/) , Anonymous;Code (http://anonymouscode.jp/) i kontynuacja Steins;Gate Zero (http://steinsgate.jp/zero/).

Occultic;Nine ma mieć fabułę opartą na light novel z 2014 roku.

Steins;Gate Zero ma być kontynuacją historii znanej ze Steins;Gate, a dokładniej opowiadać o dalszych wydarzeniach w linii czasu beta. Ponadto Shikura miał też coś wspominać o ekranizacji w formie anime.
Trailer już jest dostępny na YouTube:

Anonymous;Code ma być całkowicie nowym pomysłem, to znaczy nie opartym o jakieś wcześniejsze prace. Ma opowiadać historię hakera w 2038 roku, który dostał możliwość manipulacji czasem, a dokładniej jego zapisu i „odczytu” poprzednich zapisów.
Trailer:

Occultic;Nine ma mieć fabułę opartą na light novel z 2014 roku.

Ponadto zapowiedziano ekranizację anime ostatniego visual novel z tej stajni, czyli Chaos;Child, które premierę miało w 2014 roku na konsolach XBox One. Informacja ta zbiega się z zapowiedzią tego tytułu na inne konsole. Na PS3, PS4 i PSVita, Chaos;Child pojawi się 25 czerwca 2015 roku.


Pilarious

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.