[Japonia] Zapowiedź adaptacji dzieł Junjiego Ito

W sieci pojawiła się oficjalna strona anime wstępnie zatytułowanego Itou Junji: Collection. Ujawniono bardzo niewielką część ekipy odpowiedzialnej za adaptację, datę premiery oraz obrazek promocyjny.

View post on imgur.com

http://itojunji-anime.com/

Na ekranach telewizorów ujrzymy ją w sezonie zimowym roku 2018. Za reżyserię oraz projekty postaci odpowiadać będzie Shinobu Tagashira, którego w roli reżysera mogliśmy zobaczyć w anime Diabolik Lovers z 2013 roku.

Adaptacja obejmie zarówno popularne dzieła tego mangaki z serii Junji Itou Masterpiece Collection jak i te mniej rozsławione z kolekcji Fragments of Horror. Nie wiadomo jakie konkretnie historie się w niej znajdą.

W tym roku obchodzimy 30 rocznicę twórczości Ito. Z tej okazji Asahi Shimbun udostępnia jego dzieła za darmo do końca sierpnia. Są one dostępne w języku japońskim.

http://sonorama.asahi.com/author/ito-junji.html


Sora

Komentarze z Facebooka

Jeden komentarz do [Japonia] Zapowiedź adaptacji dzieł Junjiego Ito

  • Iwona  mówi:

    Czekam. W tym tygodniu więcej informacji zdradzili o tym anime. Kilka historii jest już pewnie znanych, co opisał u siebie Animeholik. Ja chętnie zobaczę tę opowieść:

    “Tohru Oshikiri (Oshikiri Idan) – mieszka w posiadłości, która jest wrotami do równoległego wymiaru. Zmaga się ze swoim złym odpowiednikiem z innych wymiarów.”

    Źródło: http://www.animeholik.pl/2017/10/co-wiadomo-o-nadchodzacym-horrorze-junji-ito-collection.html

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.