[Japonia] Ujawnienie nowej serii Accel World i filmu kinowego SAO i ich zwiastuny.

W najnowszym numerze magazynu Dengeki Bunko zostały zamieszczone pierwsze informacje na temat fabuły filmu kinowego Sword Art Online.

– Plan produkcji filmu powstał jeszcze przed końcem emisji 2 sezonu anime
– Fabuła skupi się na Kirito i Asunie, ale nie zabraknie też innych bohaterów
– Akcja będzie miała miejsce tuż po 2 sezonie anime, ale jeszcze przed kolejną częścią historii, czyli Alicization

Dodatkowo w tym samym magazynie ogłoszono,że trwają prace nad kolejnym anime Accel World. Co ciekawe, nie będzie to jednak kontynuacja pierwszej serii, a zupełnie inna historia, którą napisze autor oryginalnego Accela – Reki Kawahara. Nad projektem, podobnie jak nad pierwszą serią, pracuje studio Sunrise. Wciąż nie wiadomo, czy będzie to seria telewizyjna, ova czy też film kinowy – trzeba poczekać na więcej informacji. Zaprezentowano też zwiastuny obydwu produkcji. Wiadomo że powrócą główne postacie z oryginalnej serii.


Poniżej krótki zarys fabularny anime Accel World
„W roku 2040, Neuro-synchronizacja, czyli technologia, która pozwala ludziom na manipulowania swoimi pięcioma zmysłami stała się powszechna w miejscach, gdzie tylko można się połączyć z Internetem i wkroczyć do wirtualnego świata. Haruyuki „Haru” Arita to niski, gruby chłopiec, który ma niską samoocenę. Aby uciec od męki prawdziwego życia, loguje się do szkolnej sieci, gdzie sam może pograć w squasha i gdzie zawsze zdobywa najlepszy wynik. Pewnego dnia, Haru przykuwa uwagę wiceprzewodniczącej Rady Studenckiej, Kuroyukihime, która oferuje mu możliwość dołączenie do tajemniczego programu o nazwie Brain Burst, który pozwala osobie na efekt zatrzymania czasu w jej otoczeniu przez „przyśpieszenie” jej fal mózgowych w prawdziwym świecie. Niestety, jest limit. Aby móc więcej razy użyć Brain Burst należy zdobyć specjalne punkty, walcząc z innymi użytkownikami programu. Jednakże, jeżeli użytkownik przegra i straci wszystkie punkty, program Brain Burst usuwa go i jego wspomnienia o programie. Kuroyukihime potrzebuje pomocy Haru, aby osiągnąć 10 poziom i spotkać się z twórcą Brain Burst, a także poznać prawdziwy cel programu. Aby tego dokonać, musi pokonać pięciu użytkowników z 9 poziomem, którzy należą do „Sześciu króli czystej barwy” – liderów sześciu najpotężniejszych frakcji w świecie Brain Burst. W zamian oferuje nie tylko możliwość spłacenia jej, ale też pomoc w walce z jego słabościami”


Hikaro

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.