[Japonia] Spin-off Magi o Sindbadzie otrzyma serię TV

Na oficjalnej stronie autorów mangi Magi: Adventure Of Sinbad ujawniono że adaptacja tego tytułu w formie serialu anime otrzymała „zielone światło” i jest aktualnie w produkcji. Seria ta rozpocznie swoją emisję w kwietniu 2016 roku. Na podstawie tej mangi powstała również 5-odcinkowa seria OVA, której epizody również pokrywały się z treściami zawartymi w mandze. Do obsady powrócą ci sami aktorzy, którzy występowali w serii OVA. Na razie nie wiadomo czy fabuła tej serii będzie identyczna jak w tych 5 odcinkach specjalnych czy może opowie te same wydarzenia zmieniając niektóre wątki lub wydarzenia nie mające istotnego wpływu na główną fabułę. Tytuł ten jest spin-offem serii Magi a jej fabuła dzieje się na długo przed wydarzeniami przedstawionymi w głównej serii. Tytuł ten przedstawia losy młodego Sindbada, który zamierza zostać królem i pragnie stworzyć własne państwo.


Hikaro

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.