[Japonia] Sezon Halloween rusza!

Sezon na Halloween wystartował w Japonii w ten piątek. Rozpoczęły go liczne festiwale, odbywające się głównie w wielkich parkach rozrywki, takich jak Tokyo Disneyland czy DisneySea, gdzie parady i inne wydarzenia związane z Halloween będą odbywać się aż do 31 października.
Chociaż wiele sklepów sprzedaje gadżety związane z Halloween już od późnego sierpnia, to oficjalne rozpoczęcie tego sezonu wyznaczają właśnie liczne atrakcje pojawiające się w parkach rozrywki.
Coroczny festiwal Disneylandu będzie miał już swoją 20 edycję. Tym razem Myszka Miki i jej przyjaciele dołączą do duchów oraz kościotrupów i razem stworzą niesamowity muzyczny performance „Halloween Pop’n LIVE”, który będzie odbywać się podczas parady maszerującej uliczkami parku.


Neo

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.