[Japonia] Reedycja JoJo’s Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable

W Japonii w dniu dzisiejszym zostaje wydane Jojo’s Bizarre Adventure Part 4 Omnibus, czyli reedycja czwartej części Niesamowitych Wojaży JoJo.
Nie jest to reedycja z serii JoJonium, więc nie posiada żadnych nowych designów znanych już postaci ani innych bonusów. Jednakże, cała manga jest znacznie większa od wcześniej wydanych w formatach  tankoubon i bunko, posiada kolorowe strony tak jak zostały upublicznione w Weekly Shonen Jump oraz spinają kilka tomów w jeden, powodując, że „volume 1” posiada aż 576 stron. Całość zostanie wydana w sumie w 6 tomach, które będą się ukazywać co miesiąc.

Oczywiście, wydanie tej reedycji ma związek z premierą adaptacji anime Diamond is Unbreakable, która nastąpi w przyszłym miesiącu.

Podobne wydania dla poprzednich części Wojaży, zostały wydane w Japonii w 2012 i 2013 roku. Z racji tego, iż aktualnie Viz Media wydaje na zachodzie mangi z reedycji JoJonium, w skład których wchodzą tylko trzy pierwsze części, możliwe jest, że potem w języku angielskim ukaże się właśnie wersja Omnibus.

 


Pilarious

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.