[Japonia] PYLONES z Paryża w Japonii

Japonia jest znana ze swojej wyjątkowej i bardzo charakterystycznej kolorowej popkultury. Fanów tego niesamowitego kraju nie dziwią kolorowe i szalone wzory. Jeśli odwiedzacie Japonię warto jest pozwiedzać nie tylko świetnie znane wszystkim miejsca, lecz także wstąpić do mniejszych sklepików gdzie możemy znaleźć prawdziwe perełki. Z niesamowitości słynie mały sklepik w Japonii PYLONES by petitcoquin!, który oferuje towary przepełnione zabawą i humorem importowane z Europy. Sklep koncentruje się głównie na marce PYLONES z Paryża.
Petit coquin jest to francuskie określenie niegrzecznego dziecka, to też ten niesamowity sklepik jest miejscem przypominającym jedno wielkie pudełko zabawek. Masa niesamowitych przedmiotów z pewnością nawet u was wywołałaby ochotę do zabawy.
Wiele towarów można znaleźć tylko w tym sklepie, ale wszystkie produkty zostały stworzone aby dodać do naszego zwyczajnego codziennego życia nieco kolorów i pikanterii.
Jeśli jesteście ciekawi co dokładnie można tam znaleźć zajrzyjcie na stronę internetową sklepu – http://www.petitcoquin.net

9ul1qc2uu4u 307g67k5nrw ez13oy0ulik fbw8stxi6vq flbkocfbecf myeklyac5ax oey0m6iwstc r641dg0p6pz rssmkhzi31a


Elys

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.