[Japonia] Promo video ekranizacji czwartej części JoJo’s Bizarre Adventure

W ramach Jump Festy, corocznej imprezy wydawnictwa Shueisha, która odbywała się w miniony weekend, zaprezentowano trailer czwartego sezonu serii JoJo’s Bizarre Adventure, będąc równocześnie trailerem ekranizacji części czwartej sagi rodu Joestar. Dziś ten sam trailer pojawił się na kanale YouTube warnerbrosanime.

Trailer:

Dzięki zwiastunowi możemy się dowiedzieć, jak bardzo różnić się będzie kreska względem sezonów poprzednich. Jednym z powodów zmiany stylu jest fakt, iż autor oryginału, Hirohiko Araki, sam zmienił styl będąc w połowie tworzenia mangi.

Czwarta część JoJo’s Bizarre Adventure przenosi nas do roku 1999 do miasteczka Morioh, koło miasta S w prefekturze M. Ostatnimi czasy w dotychczas całkiem spokojnym miejscu, zaczęły się dziać dziwne rzeczy, w tym, zniknięcia wielu osób. Josuke Higashikata, na pozór zwyczajny nastolatek, zostaje wplątany w tę serię dziwnych wydarzeń, gdy do Morioh przybywa jego siostrzeniec, Jotaro Kujo.

Premiera sezonu została zapowiedziana na kwiecień 2016.


Pilarious

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.