[Japonia] Powrót ciepło przyjętego Gundama

W niedzielę wyemitowany został 25 epizod anime Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans. W ten sposób zakończyła się jego emisja. Jednakże fani mogą poczuć się szczęśliwi. Po zakończeniu odcinka pojawiło się ogłoszenie. Zapowiada ono powrót ulubieńców publiczności jesienią roku 2016.

Anime opowiada historię grupki sierot na odległym Marsie, która po wyzwoleniu się spod jarzma korporacji sprawującej nad nimi kontrolę, postanawia założyć spółkę. Ich pierwszym zadaniem staje się odeskortowanie bojowniczki o niepodległość Marsa na Ziemię, aby spotkała się z tamtejszymi ludźmi władzy. Misja ta jest niebezpieczna i obfita w rozmaite przygody i przeszkody. Wszystko to okraszone jest scenami bitwami batalistycznymi z ogromnymi robotami i statkami kosmicznymi w rolach głównych oraz życiem codziennym bohaterów.


Sora

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.