[Japonia] One-Punch Man doczeka się adaptacji anime

W 15 numerze Young Jump* ogłoszono, że znana seria mang One-Punch Man w końcu zostanie zekranizowana. Obsada zostanie ujawniona na Anime Japan 2015, które odbędzie się 21 i 22 marca. Ilustrator mangi, Yūsuke Murata, powiedział, że na razie nie może zdradzić szczegółów, mimo tego, że jest bardzo podekscytowany i chciałby już się wszystkimi podzielić.

Historia One-Punch Man opowiada o super bohaterze znanym jako Saitama, który w końcu stał się tak potężny, że pokonuje każdego jednym ciosem.

Seria od 2009 roku wydawana jest w formie komiksu internetowego przez mangakę kryjącego się pod pseudonimem ONE. Od 2012 roku na łamach Young Jump Web Comics pojawia się nowa wersja komiksu, tworzona przez duo ONE i Muraty. W Stanach Zjednoczonych, przetłumaczoną na język angielski mangę można zobaczyć w Weekly Shounen Jump wydawanym przez Viz Media.


Pilarious

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.