[Japonia] One Piece w Tokyo Tower

Od 12 marca br. odwiedzający Tokyo Tower będą mieli okazję spotkać kapitana Słomianych Kapeluszy, czyli znanego wszystkim z czarującego uśmiechu Luffy’ego, oraz resztę załogi znaną z serii „One Piece”! Wszystko to za sprawą nowo otwartego „parku” rozrywki, którego tematem przewodnim jest właśnie piracka seria Ody. Wszelkie atrakcji zaczynają się już na parterze, a następnie ciągną się na drugim, trzecim i czwartym piętrze.
I tak goście będą mogli podziwiać zarówno sylwetki bohaterów umieszczone w różnych miejscach centrum , jak i wyświetlane na ogromnym panoramicznym ekranie przygodny ulubionych piratów. Dodatkowo nie małą gratką jest możliwość zwiedzania statku Słomianych – Thousand Sunny. Nie mogło również zabraknąć drobnych akcentów tematycznych, bo oprócz ogólnego wystroju i poprzebieranych członków obsługi „parku”, twórcy zadbali również o menu w restauracji, gdzie znaleźć można uwielbiane przez Japończyków Omu-raisu, tyle że w formie słomkowego kapelusza!


Ainaki

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.