[Japonia] Nowy film kinowy One Piece latem 2016 roku

Na końcu odcinka specjalnego One Piece – Episode Of Sabo: Bond of Three Brothers – A Miraculous Reunion and an Inherited Will! Zapowiedziano nowy film kinowy, który będzie miał premierę latem 2016 roku. Będzie to już 13 film z tego uniwersum. Więcej szczegółów na razie nie podano
11953275_994825057205757_3065423941292464229_n
Odcinek specjalny o Sabo skupia się na przeszłości jego, oraz Luffy’iego i Ace’a. Zostają też pokazane w nim pewne wydarzenia  z jego własnej perspektywy.
Natomiast samo anime One Piece opowiada o młodym chłopcu imieniem Luffy, który marzy by zostać królem piratów. Dzięki zjedzeniu Szatańskiego Owocu (każdy z nich daje inne umiejętności), staje się człowiekiem-gumą i może dowolnie rozciągać swoje ciało, jednak nie może on pływać, gdyż osoby, które zjadły taki owoc nie potrafią pływać. Nie zrażając się tym młody bohater pragnie skompletować własną piracką załogę i zdobyć legendarny skarb One Piece, który jest ukryty na jednej z wysp.


Hikaro

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.