[Japonia] Następna manga twórcy Naruto będzie serią w klimatach s-f

Podczas wywiadu z twórcą mangi Naruto – Mashashim Kishimoto autor przyznał, że chce zająć się zupełnie nowym tytułem. Oto co powiedział:
„Już zdecydowałem o czym będzie moje następne dzieło. Myślę o napisaniu historii w klimatach science-fiction. Skończyłem już tworzyć projekty postaci. Myślę że główny protagonista tej historii będzie postacią nigdy wcześniej nie widzianą w mangach. Myślę iż jest to dobrze wykreowana postać. Zastanawiam się nad tym co czytelnicy chcieliby przeczytać i czego oczekują od moich dzieł z tym co Sm chciałbym stworzyć. Myślałem o tym gdy tworzyłem Naruto i inne one-shot’y. Chciałbym, żeby moje nowe dzieło tak dobrze się przyjęło, tak jak Naruto. Nie wiem kiedy ogłoszę pracę nad swoim nowym tytułem, ale wyczekujcie cierpliwie mojego nowego wyzwania, które ma za zadanie przewyższyć Naruto.”
Kishimoto skończył tworzyć Naruto po 15 latach. Nadzorował także prace i napisał scenariusz do 2 ostatnich filmów: „The Last:Naruto The Movie” i „Boruto:Naruto The Movie”. Aktualnie chciałby w końcu odpocząć i zająć się swoim życiem prywatnym.


Hikaro

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.