[Japonia] Madoka Magica dostaje nowy film

Podczas eventu online z okazji 10 rocznicy anime Puella Magi Madoka Magica w niedzielę (25 kwietnia) ogłoszono, że franczyza dostanie nowy film, o tytule Gekijōban Mahō Shōjo Madoka Magica: Walpurgis no Kaiten (Turning the Tide of Walpurgis). Ma być to oficjalna kontynuacja filmu Puella Magi Madoka Magica The Movie part 3: Rebellion który zadebiutował w 2013 roku.

W anime będą występowali aktorzy głosowi znani z poprzednich produkcji. Za muzykę odpowiadać będzie Yuki Kajiura a animacją zajmie się ponownie studio SHAFT, znane między innymi z takich produkcji jak seria Monogatari.

Ponadto podczas wydarzenia ogłoszono, że gra na smartfony Magia Record: Puella Magi Madoka Magica Side Story otrzyma dodatkowy arc o nazwie „”Mahō Shōjo Madoka Magica scene 0″.

Gra ta po raz pierwszy w pierwotnej wersji zadebiutowała w sierpniu 2017 roku w Japonii natomiast w USA i Kanadzie w czerwcu 2019 roku. Wsparcie dla angielskiej wersji zakończyło się w 2019 roku. Po polsku gra nigdy nie była dostępna.

W styczniu 2020 roku ukazało się telewizyjne anime na podstawie gry Magia Record: Puella Magi Madoka Magica Side Story.

Oryginalna 12-odcinkowa telewizyjnej serii anime Puella Magi Madoka Magica zadebiutowała w styczniu 2011 roku. Serwis streamingowy Crunchyroll następnie udostępnił pełnometrażowe filmy z tego uniwersum: Puella Magi Madoka Magica The Movie Part 1: Beginnings oraz Part 2: Eternal. Część trzecia Rebellion pojawiła się w październiku 2013 r.

Źródło: https://www.animenewsnetwork.com/news/2021-04-25/madoka-magica-gets-new-anime-film-as-sequel-to-2013-rebellion-film/.172103


Wilku

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.