[Japonia] Kolejne Przygody Kółka Okultystycznego

Chyba nie trzeba nikomu przedstawiać High School DxD, gdyż jest to chyba najbardziej rozpoznawalne i najpopularniejsze Ecchi jak do tej pory. Każdy kto chociaż odrobinę orientuję się w tych klimatach zna tą pozycję i jak mniemam zajmuje ona wysokie miejsce na liście każdego fana tego gatunku.

Za nami są już dwa pełne sezony tego anime, natomiast 4 kwietnia światło dzienne ujrzał pierwszy odcinek trzeciego sezonu, który to został nazwany “High School DxD BorN”.
Jak do dzisiejszego dnia zostało opublikowane 5 odcinków a ostatni ukazał się 2 Maja.

Jeśli jesteście ciekawi co tym razem przydarzy się podwładnym Rias, to zachęcamy was do zapoznania się z nowymi odcinkami jeśli jeszcze tego nie zrobiliście.

Nie zostaje nic innego do zrobienia jak usiąść sobie wygodnie, wziąć popcorn i cieszyć się nowymi przygodami paczki przyjaciół z Kółka Okultystycznego.


Bejeden

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.