[Japonia] Kazuya Nakai oraz Shiro Saito dołączyli do obsady najnowszego filmu Dragon Ball Z

Oficjalna strona najnowszego filmu Dragon Ball Z: Fukkatsu no F ujawniła obsadę, która wygląda następująco:

.

 goku.png

Masako Nozawa jako Son Goku, Saiyanin, który wychował się na Ziemii i chroni ją przed wieloma silnymi przeciwnikami. Im silniejszy przeciwnik tym bardziej podekscytowany jest Goku. Obecnie trenuje po walce z Beerusem, bogiem destrukcji.

vegeta

Ryo Horikawa jako Vegeta, dumny Saiyański książe. Zmienił się z okrutnego na pełnego współczucia, chociaż nadal oschłego wojownika, który walczy u boku Goku. Jednak marzy o pokonaniu Son Goku i nadal trenuje.

songohan

Masako Nozawa jako Son Gohan, syn Goku. Pół Saiyanin, pół Ziemianin. Poza jego marzeniami o zostaniu nauczycielem i jego cichej osobowości życie silny i czysty Saiyanin, który ujawnia się tylko podczas walki. Nie mogąc znaleźć swojego stroju do walki, walczy w ubraniach na siłownię.

piccolo.png

Toshio Furukawa jako Piccolo, wojownik z planety Namek. Był jednym z wrogów na Ziemi, Wychował i trenował Gohana.  Obaj kiedy wyczuli ki Freezera dołączyli do walki.

krillin

 

Mayumi Tanaka jako Krillin, najsilniejszy człowiek, którego trenował Master Roshi. Stoczył obok Goku wiele bitw, jednak dzisiaj patroluje miasto jako policjant.

tenshinhan

Hikaru Midorikawa jako Tenshinhan, wojownik ze szkoły Żurawia. Zmienił się po walce z Goku i przeszedł na jego stronę. Kontynuował trening sam, jednak kiedy wyczuł ki Freezera wyruszył sprawdzić co się dzieje.

masterroshi.png

Masaharu Satou jako Kamesennin (Master Roshi), legendarny wojownik i nauczyciel, również Goku. Teraz żyje spokojnie w Kame House na małej wyspie. Nie brał udziału w walkach przez długi czas, jednak w końcu dołącza do bitwy.

whis.png

Masakazu Morita jako Whis, tajemniczy wojownik, który pracuje dla Beerusa. Jego siła jest nieznana. Po walce Goku z Beerusem, trenuje Goku i Vegete.

beerus.png

 

Kouichi Yamadera jako Beerus, bóg zniszczenia, który utrzymuje równowagę świata. Nie był w stanie pokonać Goku w formie Super Saiyan God. Spał przez bardzo długi czas aż do walki z Goku.

frieza.png

Ryusei Nakao jako Freezer. Posiada 4 formy, z których każda następna jest coraz silniejsza. Został pokonany przez Goku na planecie Namek. Po tym jego ciało zostało zamienione w cyborga i w takiej postaci przyleciał na Ziemię, gdzie pokonał go Future Trunks. Teraz jeden z ocalałych z jego armii znalazł sposób na jego powrót z piekła, w którym jego siła wzrosła.

sorbet.png

Shiro Saito jako Sorbet, kosmita, który stał się przywódcą armii Freezera po jego śmierci. Miał zamiar znaleźć wszystkie Smocze Kule na Ziemi by przywrócić Freezera do życia.

tagoma.png

Kazuya Nakai jako Tagoma, ochroniarz Sorbeta. Szukał Smoczych Kul na Ziemi razem z Sorbetem.


Videl

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.