[Japonia] Itazura Na Kiss otrzyma film live-action

Kolejna już adaptacja mangi otrzyma film live-action (z prawdziwymi aktorami). Tym razem będzie to „Itazura Na Kiss” czyli romantyczna manga shoujo autorstwa Kaoru Tady. Wstępnie ekranizacja tej mangi zaplanowana jest na rok 2016.Film będzie reżyserowany przez Minoru Mizoguchi’ego.
Tytuł ten doczekał się tez serialowej adaptacji w formie anime w roku 2008. Tytuł ten opowiada o Licealistce imieniem Kotoko Aihara, która w końcu decyduje się wyznać swoje uczucia Naokiemu. Jednak Naoki to szkolny geniusz (do tego wyjątkowo przystojny) i nie interesują go dziewczyny z najgorszej klasy (do której uczęszcza Kotoko). Lecz to nie koniec nieszczęść. Nagłe trzęsienie ziemi obraca w ruinę dom rodzinny Kotoko. W czasie odbudowy budynku dziewczyna i jej tata mają zatrzymać się w domu pana Shigeki Irie, który jest przyjacielem Shigeo Aihara z dzieciństwa i … ojcem Naokiego.


Hikaro

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.