[Japonia] Getsuei Gakuen gra na podstawie powieści Tomokazu Sugity zostanie wydane na PC

NHN PlayArt podczas „Niconico Chou Kaigi 2015” ujawniło, że wyda pecetową wersję gry „Getsuei Gakuen -kou-„. Arc System Works wydało w październiku 2013 roku poprawioną wersję na PlayStation Vita. Gra jest na podstawie powieści napisanej przez seiyuu Tomokazu Sugitę (m.in. Sakata Gintoki z Gintamy, Joseph Joestar z JoJo’s Bizarre Adventure).

Książka zadebiutowała na 79 Comic Market w 2010 roku. Gra doujin na jej podstawie pojawiła się w 2011 roku na 81 Comic Market. Wersja od Arc System Works zawiera poprawione postaci, scenariusz, muzykę oraz inne z wcześniejszej gry doujin.

Tytuł opowiada historię Eiri Mizuki, licealistki która przybyła do akademii Getsuei w celu odnalezienia swojego zaginionego brata. Na miejscu spotyka istoty zwane „Hazard” z którymi walczą uczniowie.

Scenariusz został napisany przez Sugitę oraz Dana Mitachiego. Za oprawę graficzną odpowiedzialni byli Ryo Kanai, Kohaku Sumeragi oraz Tomi Sarachi. Muzyke skomponował Kenji Itou.


Reiven

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.