[Japonia] Film Corpse Party w wersji kompletnej wkracza do Japońskich kin

Studio 5pb. zapowiedziało powrót filmu live-action pt. Corpse Party ,który wróci do japońskich kin w Edycji Unlimited,która będzie zawierać sceny wycięte z oryginalnego filmu. Oto krótki zarys fabuły: Heavenly Host Elementary School to miejsce, w którym z pewnością nie chcielibyście się znaleźć. Szkoła podstawowa z ciążącą nad nią wyjątkowo paskudną klątwą, w dodatku wciąż pamiętająca okrutną zbrodnię, popełnioną w zapuszczonej piwnicy, to także niezbyt dobre środowisko dla małej grupki nastolatków, którzy dla zabawy postanowili odprawić niegroźny rytuał. Zabawa, rzecz jasna, okazała się być niegroźna tylko tak długo, jak długo uczestnicy nie rozjuszyli kilku raczej drażliwych zjaw z zaświatów. Teraz, jak za pewne się domyślacie, jest już za późno na przeprosiny – pozostaje więc tylko postarać się za wszelką cenę przeżyć w nieprzyjaznych korytarzach nawiedzonej szkoły. Alternatywą jest śmierć i przeżywanie towarzyszącego jej bólu przez wieczność; jedyną szansą na ocalenie zaś, połączenie sił i próba odkrycia, o co w tym wszystkim chodzi. Film ten jest adaptacją gry Visual novel z gatunku horror. Na jej podstawie powstała również 4 odcinkowa seria OVA wydana w 2013 roku.


Hikaro

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.