[Japonia] Dragon Ball Super – Pierwszy Teaser

Teaser do serii Dragon Ball Super, pierwszej nowej serii anime od 18 lat, został wyemitowany po raz pierwszy na końcu najnowszego odcinka Dragon Ball Kai, który miał emisję w niedzielę. Wideo zawiera nowy opening wykonywany przez Kazuyę Yoshii’ego pod tytułem „Chozetsu Dynamic” (Excellent Dynamic). Dragon Ball Super będzie miał premierę już 5 lipca na antenie Fuji TV i innych kanałach i będzie emitowany w niedzielę o 9:00. Będzie to nowa seria Dragon Ball’a od czasów emisji Dragon Ball GT w latach 1996 – 1997. Wydarzenia w tym tytule mają miejsce kilka lat po pokonaniu Majin Buu, kiedy Ziemia po raz kolejny jest bezpieczna. Akira Toriyama – twórca tej serii, będzie nadzorował ten tytuł i pomagał w jego tworzeniu. Reżyserem będzie Kimitoshi Chioka z Toei Animation. Naoko Sagawa i Atsushi Kido dołączą do Osamu Nozakiego jako producenci. Masako Nozawa,czyli głos Goku, Gohana i Gotena powróci do tej roli. Wykonawcą openingu „Chozetsu Dynamic” będzie Kazuya Yoshii a zespół Good Morning America (który wykonywał trzeci ending do Dragon Ball Kai) wykona ending pod tytułem „Hello Hello Hello”. Toyotaro stworzy mangową adaptację,która będzie zamieszczana w magazynie „V Jump” wydawnictwa Shueisha. Poniżej znajdziecie najnowszy teaser, wraz z przetłumaczonymi kwestiami dialogowymi:


Goku: Hej, jestem Goku.
Goku: Przemierzając 18 lat w czasie, już czas by wkroczyć do nowej serii
Goku: Dragon Ball Super, premiera w lipcu
Tekst: W każdą niedzielę o 9:00
Tekst: Oryginalny twórca historii, który stworzy fabułę i projekty postaci: Akira Toriyama
Goku: Wszyscy, nie przegapcie naszych nowych walk
Tekst: Sponsorowane przez Bandai Namco Entertainment


Hikaro

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.