[Japonia] Bandai udostępnił promo video ekranizacji One-Punch Man

Na konwencie AnimeJapan 2015, który trwał przez ostatni weekend, zaprezentowano promo video One-Punch Man, równocześnie prezentując obsadę. Wiele informacji znalazło się także w aktualnym numerze Sheisha’s Young Jump. Głosu Saitamy, czyli tytułowego One-Punch Mana udzieli Makoto Furukawa. W rolę Genosa wcieli się Kaito Ishikawa. Obu tych seiyuu mogliśmy usłyszeć w serii Golden Time.

Za animację będzie odpowiadać studio Madhouse, w krześle reżyserskim zasiądzie Shingo Natsume, znany z Space Dandy oraz Hori-san to Miyamura-kun. Scenariusz wychodzi spod rąk scenarzysty Tiger & Bunny, czyli Tomohiro Suzuki, zaś projektami postaci zajmie się Chikashi Kubota (Robotics;Notes, Shinsekai yori).

Premiera pierwszego odcinka jest zapowiedziana na październik 2015.

Historia One-Punch Man opowiada o super bohaterze znanym jako Saitama, który w końcu stał się tak potężny, że pokonuje każdego jednym ciosem.

Seria od 2009 roku wydawana jest w formie komiksu internetowego przez mangakę kryjącego się pod pseudonimem ONE. Od 2012 roku na łamach Young Jump Web Comics pojawia się nowa wersja komiksu, tworzona przez duo ONE i Muraty. W Stanach Zjednoczonych, przetłumaczoną na język angielski mangę można zobaczyć w Weekly Shounen Jump wydawanym przez Viz Media.


Pilarious

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.