[Japonia] Arc „Zamach na Szoguna” w anime Gintama rozpocznie się w grudniu

Oficjalna strona internetowa anime „Gintama” ogłosiła, że 2 grudnia rozpocznie się arc „Zamach na Szoguna”. Ujawniono także grafikę tego arku.

Historia rozgrywa się po nieudanej próbie zabójstwa Szoguna. Władca Edo musi zostać przetransportowany do Kyou. W celu zmylenia potencjalnych zamachowców w trasę wyrusza kilka karawan. Roli jednego z sobowtórów podejmuje się Gintoki.

Arc ten zadebiutował w 502 rozdziale mangi, który ukazał się w lipcu 2014 roku, a skończył się w 524. Warto zauważyć, że po jego rozpoczęciu nie pojawił się żaden czysto komediowy rozdział co jest uznawane jako znak, że autor ma zamiar zakończyć mangę.

Pojawiła się także informacja o wydarzeniu które odbędzie się w tokijskiej hali sportowej Ryougoku Kokugikan. Zatytułowane ono będzie „Gintama Hare Matsuri 2016”. Pojawiła się także oficjalna strona tego wydarzenia.


Reiven

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.