[Japonia] Android zagrał jedną z ról w filmie

Podczas ostatniego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Tokio miał swoją premierę film „Sayonara” wyreżyserowany przez Kojiego Fukudę. Jego obsada jest wyjątkowa z dwóch powodów. Po pierwsze w rolę Tani wcieliła się amerykanka Bryley Long. Po drugie jedna z ról została zagrana przez androida Geminoid F.

Film opowiada historię Tani, kobiety żyjącej na japońskiej wsi. Świat został skażony przez promieniowanie radioaktywne. Niestety nie wszyscy mogą od razu opuścić Japonii. Mieszkańcom zostaje przypisany numer w kolejce do ewakuacji. Niestety Anna otrzymuje dalekie miejsce. Nie zostaje jednak sama, gdyż wraz z nią jest Leona, android który towarzyszył Tani do dzieciństwa.

Premiera filmu w Japonii zaplanowana jest na 21 listopada.
 


Reiven

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.