[Japonia] 3 sezon Tokyo Ghoul zapowiedziany

Jeden z przedstawicieli studia FUNimation ogłosił iż w produkcji jest 3 sezon anime „Tokyo Ghoul”, który jest zaplanowany na rok 2016. Na razie nie podano żadnych informacji, oprócz ogłoszenia prac nad tym tytułem. Nie wiadomo też czy wydarzenia w tym sezonie  będą opierać się na mandze czy też będzie to fabuła wymyślona przez studio tak  jak to miało miejsce w przypadku 2 sezonu. Akcja rozgrywa się w Tokio, które jest atakowane przez “upiory” pożerające ludzi. Społeczeństwo ogarnia strach przed monstrami, których tożsamość jest maskowana w tajemniczych okolicznościach. Kaneki to przeciętny student, który pewnego dnia w kawiarni, w której często przebywa napotyka dziewczynę o imieniu Rize. Podobnie jak on dziewczyna jest zapaloną czytelniczką. Kaneki nie zdaje sobie sprawy, że jego los zmieni się z dnia na dzień.


Hikaro

 

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.