2 film live action Kakegurui opóźniony ze względu na Covid-19

Na oficjalnej stronie internetowej poświęconej filmowi Kakegurui: Zettai Zetsumei Russian Roulette (Kakegurui: Last Resort Russian Roulette) będącego kontynuacją wydanego już pierwszego filmu na podstawie mangi Homury Kawamoto i Tōru Naomury Kakegurui (w Polsce pod nazwą Kakegurui. Szał hazardu) ogłoszono w poniedziałek 10 maja, że ze względu na pandemię koronawirusa jak i przedłużający się stan nadzwyczajny w Japonii, ukazanie się filmu zostaje po raz kolejny przełożone.

Film miał ukazać się już w środę 29 kwietnia jednak ze względu na pandemię COVID-19 i stan nadzwyczajny ogłoszony w czterech prefekturach 25 kwietnia, premiera została przełożona. Event celebrujący ukazanie się filmu również został odwołany.

W filmie wystąpi obsada aktorska znana nam z prequelu, jednak tym razem w centrum akcji znajdzie się nowy antagonista, przebiegły hazardzista Makuro Shikigami którego zagra Ryūsei Fujii. Reżyserem będzie jak poprzednio Tsutomu Hanabusa, który wespół z Minato Takano zajmie się również scenariuszem.

Oryginalna manga stała się inspiracją do powstania serialu live-action który miał swoją premierę poza Japonią w styczniu 2018 roku na portalu streamingowym Netflix. Drugi sezon ukazał się w marcu 2019 roku. Pierwszy film live-action ujrzał światło dzienne w maju 2019 roku.

Spin-off pod postacią mangi Kakegurui Twins autorstwa Katsury Saiki zainspirował również serial live-action który ukazał się na serwisie Amazon Prime 26 marca tego roku.

Telewizyjne anime na podstawie oryginalnej mangi ukazywało się od lipca do września 2017 roku w Japonii. Poza Japonią anime ukazało się na Netflixie w lutym 2018 roku. Drugi sezon miał swoją japońską premierę w styczniu 2019, natomiast Netflix rozpoczął jego streaming w czerwcu 2019 roku.

Źródło: https://www.animenewsnetwork.com/news/2021-04-29/2nd-live-action-kakegurui-film-rescheduled-to-may-12-after-covid-19-delay/.172285


Wilku

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.