PARK JUNG MIN

Jakich obcych języków uczą się artyści k-popowi? Uczą się sami czy muszą mieć specjalnych nauczycieli? A jak jest w Twoim przypadku? Iloma językami władasz? (Nawet, jeśli to tylko kilka słów)
Większość muzyków wybiera japoński, chiński i angielski. Ja uczyłem się w pracy i od przyjaciół. Mówię po japońskui i chińsku, trochę po hiszpańsku i angielsku. Och, jeśli liczyć także koreański, to będzie co najmniej pięć?

Czy Twój fanklub ma swoją własną nazwę? Jeśli nie – możesz powiedzieć nam jak nazywasz swoich fanów jako artysta solowy?
Mój fanklub nazywa się KAZOKU, co po japońsku znaczy rodzina, ponieważ traktuję moich fanów jak rodzinę.

Czy możesz powiedzieć nam jakich artystów za wyjątkiem Park Jung Mina (siebie), Romeo i SS501 szanujesz najbardziej?
Szanuję wszystkich, nie potrafię stwierdzić kogo lubię najbardziej. Każdego odbieram inaczej, każdy znaczy dla mnie coś innego.

Dlaczego zdecydowałeś się na trasę europejską? Czy masz jakieś obawy co do koncertów w Europie?
Wiem, że mam wielu fanów w Europie, poznaję to po swoim Twitterze. Zawsze chciałem zagrać koncerty w Europie, więc cieszę się, że w końcu mam szansę spotkać moich tutejszych fanów. Oczywiście, denerwuję się, ale teraz to staje się coraz bardziej ekscytujące i nie mogę się już doczekać.

Jak podchodzisz do swojego pierwszego koncertu w Europie? Czy są jakieś różnice między fanami z Europy, a fanami z Azji? Mając tą wiedzę, wróciłbyś na kolejną trasę?
Myślę że nie ma żadnych różnic między fanami z różnych zakątków świata. Wszyscy kochają mnie tak samo, tak samo wspierają mnie i sprawiają, że staję się odważniejszy. Z pewnością wrócę kiedyś tutaj ponownie.

Czy kiedykolwiek słyszałeś o Polsce? Co wiesz o tym kraju?
Tak, słyszałem o Polsce, ale nie mam zbyt wielkiej wiedzy o tym kraju, wiem jednak, że mieszka tu wielu moich fanów i mam nadzieję, że przyjadę do Polski w przyszłości.

Jeśli mógłbyś zmienić jedna rzecz w swoim życiu, co by to było?
Wiodę szczęśliwe życie, nie chcę nic w nim zmieniać.

Ostatnia rzecz – czy mógłbyś pozdrowić naszych fanów?
Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich polskich fanów, przykro mi, że nie mogę być tam z Wami. Ale obiecuję, że i Was odwiedzę najszybciej jak tylko będę mógł, proszę o Wasze wsparcie i kocham was!

Komentarze z Facebooka

2 komentarzy do PARK JUNG MIN

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.