[Korea Płd] Sunggyu z INFINITE nękany przez fanów po koncercie!

Nękanie idoli przez psychofanów nie jest niczym nowym. Ostatni taki przypadek miał miejsce w Tajlandii, zaraz po przylocie Sungjae i Peniela z BTOB, a jeszcze wcześniejszy dotyczył Jacksona z GOT7, który zaczął błagać, aby zostawiono go w spokoju.
Tym razem ofiarą sasaengów stał się Sunggyu z INFINITE, którego przestrzeń osobista została mocno naruszona, gdy po koncercie przeszedł za kulisy, w celu pozdrowienia swoich fanów. Jednakże okazało się to złą decyzją, bowiem od razu został przez nich otoczony, a następnie dotykany wbrew swojej woli. Jeden z nich nawet włożył mu za kaptur karton mleka! Czy to nie wydaje się co najmniej dziwne?
Sprawa zakończyła się ingerencją ochrony, która natychmiast wydostała roztrzęsionego idola z tłumu i zabrała w bezpieczne miejsce.


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.