[Japonia] Marihuana w restauracji, areszt dla właściciela

Podczas przeszukania lokalu serwującego ramen w Osace policja znalazła 11,2 grama marihuany ukrytej w plastikowych torebkach znajdujących się zarówno w portfelu właściciela jak i w kartonowym pudełku. Nie wiadomo, czy był to oficjalny powód przeszukania ale policja powołuje się na relacje klientów, którzy jakoby wyczuli zapach narkotyku.
39 letni Yosuke Kajibayashi przyznał się do winy i zeznał: „Nie mogłem palić w domu z powodu obecności rodziny, dlatego też przetrzymywałem ją (marihuanę-przyp.aut.) w restauracji i tam też po pracy paliłem”.
Kajibayashi zeznał, że używał marihuany od „pięciu albo sześciu lat” i pomimo zarzutów naciskał, że nie dostarczał narkotyku swoim klientom.


Wilku

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.